Výsledky 2011

  • BIJCI

    POŘADÍ JMÉMO ČAS START.Č. TEAM
    1 Stuna Tomáš 1:37:04 34 MEN-X-HAIBIKE.CZ
    2 Janů Martin 1:37:37 25 Velosport Valenta Team
    3 Kec Jan 1:39:48 16 Superior Riderd
    4 Bambula Stanislav 1:41:02 33 CT Tábor
    5 Fučík Martin 1:42:50 58  Dukla Praha
    6 Chyba Jiří 1:43:40 42
    7 Cháb Miroslav 1:43:52 43 Sport Club Calabrone
    8 Vokoun Jan 1:45:14 4 KL sport Most
    9 Vodička Miroslav 1:45:58 30 CATUS BIKE TEAM
    10 Krkoška David 1:46:15 15 Cyklo Trenink
    11 Reichhert Pavel 1:47:04 57 GT Czech Team
    12 Dobeš Bohumír 1:48:42 41
    13 Dohnal Roman 1:49:00 24 SK Skivelo Neslyšících Olomouc
    14 Dobrý Robert 1:50:40 59 Lokomotiva Rakovník
    15 Mařík Kája 1:51:55 63 ČESYK
    16 Nejedlo Pavel 1:54:08 23 TKP
    17 Vlachovský Michal 1:54:40 52 Faktor Bike Team
    18 Dvořák Otakar 1:58:48 38
    19 Novák Jindřich 1:59:38 49 BAKAJDA
    20 Černý Jan 1:59:53 79
    21 Veselý Michal 2:00:04 9 ČESYK
    22 Stuna Josef 2:02:32 36 Plastochem CK
    23 Vlasák Radek 2:03:31 47
    24 Šubrt Vladimír 2:04:45 51
    25 Panoch Milan 2:04:59 65 Těptín
    26 Halama Jiří 2:05:23 1 TKP
    27 Vrchota Petr 2:07:52 62 PlanetToysCycling
    28 Svítek Jiří 2:10:30 48 TOITOI CK Slaný
    29 Vosáhlo Pavel 2:11:20 67 Bělá pod Bezdězem
    30 Lorenc Lukáš 2:11:36 20 SK Dolní Chabry
    31 Vyhnálek Bohumil 2:12:08 7 Říčany
    32 Kaška Josef 2:12:14 13 BTP team
    33 Zach Jakub 2:13:59 85
    34 Vavrařouský 2:14:33 55
    35 Hrdlička Jakub 2:14:50 26 CT Kardašova Řečice
    36 Tkáč Roman 2:15:42 27
    37 Mládek Tomáš 2:16:46 64
    38 Hábl Jan 2:17:00 5 Sčoty Sport 04
    39 Rozvoda Jiří 2:17:03 40 Vokolek Import Team
    40 Puška Roman 2:18:42 6 BTP team
    41 Vilímek Pavel 2:18:43 10 Team B
    42 Beran Pavel 2:22:42 56 PlanetToysCycling
    43 Hodáň Petr 2:23:39 11 SK Prima Polička
    44 Podkopčan Richard 2:23:46 53
    45 Kovář Martin 2:24:40 37
    46 Novák Václav 2:24:42 86
    47 Chochola Miloš 2:24:43 32
    48 Poříz Milan 2:25:23 31
    49 Kofnovec Petr 2:28:42 50 Dřeváci
    50 Turek František 2:30:17 22
    51 Fryčka Radim 2:31:01 44
    52 Vaňek Roman 2:31:12 84
    53 Novák Václav 2:31:16 28 Atombike Trek Racing
    54 Majer Petr 2:31:43 66 Mrač
    55 Khol Pavel 2:35:02 60
    56 Brožek Jiří 2:36:40 87
    57 Krejčík Aleš 2:38:48 21
    58 Folbrecht Jan 2:38:56 81 Křsťanské centrum Příbram
    59 Jelínek Jan 2:42:00 39
    60 Vojtíšek Luboš 2:45:00 35
    61 Folbrecht Lukáš 2:45:43 17 Kamýk nad Vltavou
    62 Podkopčan Dan 2:46:43 54
    63 Jaščišák  Jakub 2:51:11 2
    64 Janoušek Václav 2:56:40 46
    65 Konůpek Luboš 2:57:38 12
    66 Černý Milan 2:59:40 45
    67 Blaťák Tomáš 3:15:03 19
    70 Holub Václav nks. 3 Velosport Valenta Team
    70 Tábořík Milan nks. 61
    70 Toula Petr nks. 82

    DCÉRKY

    POŘADÍ JMÉMO ČAS ČÍSLO TEAM
    1 Roubalová M. 1:03:52 73 Jílové
    2 Škvorová Lenka 1:05:18 65 Cyklo Trenink
    3 Černá Radka 1:05:33 72
    4 Vrbcová Hana 1:09:23 61 ČESYK
    5 Hodáňová Jitka 1:13:40 62 SK Prima Polička
    6 Táboříková A. 1:16:03 71
    7 Hrbková Jiřina 1:16:30 68 Sokol Kleby
    8 Pazderová M. 1:18:13 70 Lokomotiva Rakovník
    9 Hodáňová Adéla 1:20:17 63 SK Prima Polička
    10 Nováková Veronika 1:22:22 69
    11 Kolářová Anna 1:24:10 66 Catus Bike team
    12 Vyhnálková Marie 1:27:47 67 Říčany
    13 Kašková Iva 1:31:28 64 BTP team

    PRÁČATA 0 – 4 ROKY

    POŘADÍ JMÉMO ČAS ČÍSLO TEAM
    1 Syrovátka Antonín 0:12 1
    2 Janků Lukáš 0:13 2

    KANONÝRKY 5 – 7 LET

    POŘADÍ JMÉMO ČAS ČÍSLO TEAM
    1 Tkáčová Anna 0:59 41 VELOSPORT VALENTA
    2 Víšková verča 1:01 44 BIKESPORT 007
    3 Teršl Anna 1:05 43
    4 Janů Alice 1:14 42

    KANONÝŘI 5 – 7 LET

    POŘADÍ JMÉMO ČAS ČÍSLO TEAM
    1 Samec Michal 1:12 22
    2 Toula Pavel 1:35 24
    3 Toula Petr 1:50 23
    4 Toula vojta 2:00 25
    nks. Pilát Michal 21 BTP team
    nks. Porcal milan 26

    DĚVEČKY 8 – 12 LET

    ČÍSLO JMÉMO ČAS POŘADÍ TEAM
    81 Janů Kamila 3:45 1 VELOSPORT VALENTA

    VÝROSTCI 8 – 12 LET

    POŘADÍ JMÉMO ČAS ČÍSLO TEAM
    1 Tkáč Ondřej 61
    2 Příplata František 63
    3 Víšek Martin 64 BIKESPORT 007
    4 Hampl Filip 62 Glassman TT teplice

    PRÉMIE

    PRÉMIE JMÉNO ČÍSLO
    Útočnická prémie: Dobeš Bohumír 41
    Šplhounská prémie: Stuna tomáš 34

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *