Výsledky 2014

  • BIJCI

    pořadí jméno čas start.č. team
    1. Kníže David 1:43:59 45 Prodoli Racing Team
    2. Stuna Tomáš 1:44:01 11 BB Cyklosport Superior
    3. Tatíček Petr 1:46:32 40 Eleven Rubena
    4. Kindl Lukáš 1:54:33 4 Dexter Cycling
    5. Codl Lukáš 1:55:33 37 Cykloklub Chýnov
    6. Vlachovský Michal 1:56:17 7 Dexter BSK Racing
    7. Chudomel Jiří 1:57:44 5 Brain Cycling
    8. Brabec Jiří 1:58:56 50 Cykloklub Chýnov
    9. Prokop Michal 1:59:37 39 Eleven Rubena
    10. Bartáček Jaroslav 2:00:35 38 Cykloklub Chýnov
    11. Veselý Michal Lustig 2:01:11 9 ČESYK
    12. Žákovský Marek ´´N ´Džala 2:01:41 23
    13. Slavětínský Daniel 2:01:55 78 Bike Sport 007
    14. Šmejkal Jiří 2:02:24 27 Kola BSP Planá nad Lužnící
    15. Zdeněk Richard 2:04:18 6 SK Kbely
    16. Novák Filip 2:05:10 10 Kalas Racing Team
    17. Granát David 2:06:19 46 Rock Machine Cycling
    18. Ďoubalík Pavel 2:06:31 80 Cyklo Vysoké
    19. Kulíček David 2:08:05 84 Rally Cross Luk.
    20. Kolaja Jan 2:08:07 25 MTB Trilogy
    21. Tichý Daniel 2:08:30 13 Cykloklub Chýnov
    22. Kutil Pavel 2:09:54 29 Dexter BSK Racing
    23. Dušek Martin 2:10:04 48
    24. Stuna Josef 2:10:20 60 Kaba sport Chotěboř
    25. Macko Michal 2:11:43 24
    26. Vacek Vojtěch 2:14:21 43 PVSK DA-BA
    27. Macháček Stanislav 2:14:23 47 Cykloklub Chýnov
    28. Weiman Petr 2:14:34 22 ČESYK
    29. Šmejkal Martin 2:14:39 28 Apex-bike Tábor
    30. Pek Miroslav 2:15:58 55 Pek Sport Specialized
    31. Kořán Martin 2:16:09 19 TJ Sokol Postupice
    32. Svoboda Miroslav 2:17:43 14 SK Kbely
    33. Vlasák Radek 2:19:38 58
    34. Lojín František 2:20:48 53 Krakfin Dobříš
    35. Mišík Jan 2:21:25 30 EMS Eltech Děčín
    36. Marklík Tomáš 2:21:38 59 Šneci
    37. Dohnal Richard 2:21:57 74 SP Kolo
    38. Kratochvíl Martin 2:21:59 51 Cykloklub Chýnov
    39. Svačina Luděk 2:24:23 33
    40. Lojín František ml. 2:24:24 36
    41. Jetýlek Michal 2:24:33 83 Michal Jetýlek
    42. Soukal Jiří 2:26:19 52 Opel Příbram
    43. Dařbuján Petr 2:27:36 85 Atom Bike Trek
    44. Goga Martin 2:28:40 31 Pobda Racing
    45. Vycpálek David 2:30:46 1 Bikeservis Trojánek
    46. Hrdlička Jakub 2:30:51 77 CT Kardašová Řečice
    47. Síbrt Daniel 2:33:16 18
    48. Linhart Milan 2:34:47 75
    49. Šáda Marian 2:37:39 20
    50. Krejčíř Jan 2:37:56 81 Wrigley
    51. Vojtíšek Luboš 2:39:43 41 BTP Team
    52. Calta Filip 2:39:47 8
    53. Švimberský Zbyněk 2:40:31 49 Teplejšáci
    54. Puška Roman 2:48:32 42 BTP Team
    55. Jabůrek Petr 2:49:26 82 Auto Dobřejovice
    56. Koch Rune 2:50:20 76
    57. Nekola Filip 2:57:14 79 Nespeky
    58. Procházka Vladimír 2:58:16 3
    59. Šobíšek Pavel 3:04:50 26
    60. Goga Ivan 3:06:11 32 Pobda Racing
    61. Stanley Kevin 3:29:25 15
    62. Kořánek Michal DNQ – doprovod 57 Gudy Team
    63. Jelínek Jan DNQ – defekt 12

    DCÉRKY

    pořadí jméno čas start.č. team
    1. Havlasová Alžběta 1:04:42 61 BB Cyklosport Superior
    2. Ludvíková Katarína 1:06:13 65 Dexter BSK Racing
    3. Fantová Madla 1:08:47 72 Planetcycling
    4. Eichlerová Jana 1:20:56 70
    5. Hrbková Jiřina 1:25:21 62 SK Kbely
    6. Boukalová Petra 1:32:31 69 Opel Příbaram
    7. Turynová Dana 1:32:40 64
    8. Turynová Hana 1:33:26 67
    9. Jůzová Radka 1:53:04 68 Šneci
    10. Jabůrková Olga 2:09:23 71 Auto Dobřejovice
    11. Bartošová Lucie DNQ – defekt 66 Galaxy Bike

    VÝROSTCI:

    pořadí jméno čas start.č. team
    1. Macek Ondřej 2:25:16 35 Cykloklub Chýnov
    2. Šimák Michal 1:36:14 54 Cykloklub Chýnov
    3. Kořánek Adam 1:41:02 56 Gudy team

    DĚVEČKY:

    pořadí jméno čas start.č. team
    1. Janů Kamila 1:09:19 44 Velosport Valenta
    2. Macková Pavlína 1:27:09 34 Cykolklub Chýnov

    POŘÍČSKÝ ŠPLHOUN :

    1. Kníže David 1:43:59 45 Prodoli Racing Team

    POŘÍČSKÝ ÚTOČNÍK :

    1. Stuna Tomáš 1:44:01 11 BB Cyklosport Superior

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *