Výsledky 2015

BIJCI 42 km (muži 16-199 let)

POŘ.
START. Č.
PŘÍJMENÍ
JMÉNO
TEAM
ČAS 1. KOLA
ČAS 2. KOLA
1 3. Tatíček Petr ELEVEN MERCEDES MITAS 0:51:16 1:42:09
2 53. Šuster Václav BTK Euro Bike Praha 0:54:54 1:48:42
3 60. Staněk Pavel Apex Bike Tábor 0:54:53 1:48:48
4 54. Plesník Michal 0:54:50 1:49:29
5 37. Jenšík Jan SYMBIO+Cannondale 0:54:52 1:49:46
6 34. Voceďálek Jaroslav Pro-Music Prolog Bike Trutnov 0:55:18 1:52:08
7 44. Kavan Marek Toi Tot Cykloklub Slaný 0:55:39 1:52:18
8 43. Beran Ondřej Metrostav 0:56:36 1:53:08
9 49. Dvořák Otakar Radlík 0:57:01 1:53:32
10 27. Novotný František BikePart.cz 0:56:44 1:53:54
11 11. Veselý „Lustig“ Michal Lustig Heroes 0:57:03 1:54:13
12 23. Kalaš Jan BikePart.cz 0:57:00 1:54:35
13 25. Novotný Petr 0:57:02 1:54:55
14 12. Žákovský Marek 0:57:04 1:55:08
15 31. Lojín Filip Kraken Team Dobříš 0:58:07 1:57:03
16 15. Mužík Jakub DH Cycling 0:59:00 1:59:37
17 46. Tomášek Jiří 0:59:24 2:00:00
18 9. Prokop Michal ELEVEN MERCEDES MITAS TEAM 1:01:00 2:00:34
19 2. Stuna Tomáš BB CYKLOSPORT SUPERIOR 0:54:51 2:01:23
20 55. Tuháček Vladimír SCV Blatná 0:59:56 2:02:35
21 42. Zdeněk Richard Kbely Cycling Team 1:01:31 2:04:13
22 40. Reichert Vojtěch Velocentrum Specialized 0:59:55 2:04:53
23 48. Veis Zdeněk 1:01:30 2:05:40
24 36. Stuna Josef Kaba – sport Chotěboř 1:01:41 2:07:30
25 47. Tomášek Pavel ALL Trainning 1:03:40 2:09:14
26 30. Pek Miroslav PEKSPORT SPECIALIZED 1:03:58 2:09:27
27 18. Rauchfuss Marek CK MTB Maraton Hlinsko 1:03:57 2:10:15
28 35. Kutil Pavel Dexter BSK Racing 1:03:59 2:11:54
29 32. Karaba Zdeněk Kaba – sport Chotěboř 1:04:22 2:12:04
30 52. Weiman Petr Lustig Heros 1:04:08 2:12:47
31 4. Šusta Jan SYMBIO+Cannondale 1:03:33 2:13:18
32 33. Zadina Petr Kaba – sport Chotěboř 1:05:59 2:13:40
33 41. Jetýlek Michal 1:07:16 2:14:55
34 19. Kučera Viktor CK MTB Maraton Hlinsko 1:06:02 2:16:57
35 57. Příhoda Marcel MMB Třebenice 1:07:22 2:17:47
36 6. Novák Václav Oceloví Letci 1:07:47 2:22:08
37 29. Lojín František st Kraken Team Dobříš 1:12:24 2:25:29
38 38. Touš Martin TG Scarabeus 1:09:54 2:25:30
39 39. Macek Petr Kotnov Tábor 1:13:10 2:26:38
40 56. Vacek Daniel 1:13:21 2:27:29
41 45. Pártl Antonín 1:13:36 2:36:20
42 50. Krejčíř Jan Wrigley 1:17:12 2:40:55
43 8. Harák Martin 1:17:14 2:48:55
44 51. Vojtíšek Luboš Wrigley 1:22:00 2:55:33
45 59. Calta Filip 1:26:39 3:21:40
46 10. Harák Jiří 1:26:40 3:40:21
51 1. Šangala Adam FcB Team 1:13:11 DNF
51 14. Kabelka Lukáš Černí koně 1:24:58 DNF
51 28. Lojín František ml Kraken Team Dobříš 1:05:14 DNF
51 69. Řezníček Michal 2:18:37 DNF
51 26. Šedivý Pavel DNF DNF
CÉRKY 21 km (ženy 16-199 let)
start.č. příjmení jméno team čas
C1 Stunová Alžběta BB CYKLOSPORT SUPERIOR 1:02:42
C7 Roubalová Markéta Author Xterra Team 1:07:43
C8 Ludvíková Katarína 1:09:04
C6 Turynová Hana Dexter Cycling 1:16:36
C5 Hrubá Hana Kraken Team Dobříš 1:21:02
C4 Hrbková Jiřina 1:27:43

Výrostci 21 km

start.č. příjmení jméno Team
V1 Macek Ondřej CK Chýnov 1:10:55

Děvečky 21 km

start.č. příjmení jméno Team
D3 Janů Kamila KH Tour Czech Cycling Team 1:02:43
D1 Macková Pavlína CK Chýnov 1:13:09

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *